Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: NASIL TARAFTAR OLMALI
Alt 11.04.2009, 20:47   #188
acabadiyorum
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 acabadiyorum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Ausrufezeichen Cevap: NASIL TARAFTAR OLMALI

merhabalar arkadaşlar ve kardeşler...siteye bir kaç dakka önce üye oldum...üye olmamın sebebi sadece tv. de duyduğum bir konuşma...konuşmayı kimin yaptığını bilmiyorum çünkü,izlemedim sadece duydum..konuşan kişi;sivas sokak ve caddelerinde şampiyonluğa dair hiç bir belirti olmadığından ve Sivas'ın şampiyonluğu karşılamakta isteksiz davrandığını söyledi...Hem üzüldüm hem de hırslandım...size başta kardeşlerim diye hitap ettim çünkü ben 39 yaşında BEŞİKTAŞ lı,bir bayanım...yaş ortalamanızın benden küçük olduğunu zannediyorum...Beşiktaş taraftarı olmamla beraber inanın sivas ın şampiyonluğunu bu sene çok istiyorum...
Paylaşmak istediğim şey eğer ben Sivas ta yaşıyor olsaydım bu eksiklik için girişimlerde faaliyetlerde bulunurdum...Kendi evimde penceremde ve oda kapımızda ''yiğido'' bayrağımız asılı..bundan yola çıkarak anlatıyorum...
Gidin Sivasspor klüp binasına bayraklar ve flamalar talep edin...sokakların ve caddelerin daha da geç kalmadan bayraklarla süslenmesi ve futbolcuların gezip göreceği yerlerde bu bayrakları görerek motivasyonlarını arttırabileceklerini söyleyin...Belediyelere gidin...Bayrak flama pankart talebinde bulunun...KEndi aranızda esnaf konu komşu akraba aklınıza gelen her kişiden katılım isteyin...kurun bir grup...saldırın dört bir tarafa..edindiğiniz bayrakları pankartları asın caddelere sokaklara...daha ne bekliyosunuz..bu sivas için bence büyük eksiklik..Eğer bu dileğime sitemime hak verip bunu başaracak arkadaş ya da arkadaşlarım varsa çok rica ediyorum bunu gerçekleştirin ve asılan bayrak ve pankartların resimlerini sitede paylaşın...benim de içim rahatlasın...

konu açamadım ben de buraya yazdım...admin olan bir arkadaş bu yazıyı konu olarak açabilirse ayrıca çok da mutlu olurum.......
acabadiyorum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı acabadiyorum'a Teşekkür Ediyor...