Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı!
Alt 17.03.2013, 00:01   #23
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı!

Alıntı:
arkia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
isterseniz açtığınız konu ile yayınlanacak yorum ve mesajlarida alta bir yerlere ekleyin biz sadece secelim. Bu yorumi seciyorum begeniyorum ve tesekkur ediyorum.
migrosarmis gecengun demistim size sivasspor benim icin milli takimin ustunde diye.iste bu yuzden. Artik milli takimi milliyetinden soyutladilar. Kime hizmet ettigin onemli siyasi rant araci oldu artik turkiyede futbol.tabi butun kurumlar oylede. Kirletmedigimiz sadece futbol kalmisti ona da attilar ellerini.butun tetikciler goreve geldi. Istedigi gibi yon vermeye basladilar futbola basari esas alinmiyor artik. Onemli olan kime bagli oldugun. Su anki durumda hangi teknik heyet olsa istifa etmeliydi ama kurum tamamen istila altinda. Paylasimlar onemli hangi adamimiz seciliyor onemli.ONUN ICINKI bizim icinde sivasspor onemli.umarim ne dedigim anlasilmistir.
Yorumunuzda benden bahsetmişsiniz...Biraz karışık olsada sanırım ne anlatmak istediğinizi anımsadım..'' Eski nickinizide'' anımsadımBana Sivassporun bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışmışsınız da buna gerek yokki Sivasspor Sivas dışında olan ''Benim'' bile bu kadar umurumdaysa buradaki insanlar için ne kadar değerli olduğu önemli olduğu gün gibi ortada zaten..