Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Güzel oyun kötü sonuç…
Alt 21.08.2009, 22:17   #31
sewaz58
Tecrübeli Yiğido

sewaz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

183 Mesajına 256 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 sewaz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Güzel oyun kötü sonuç…

Adamların öyle üst düzey bir futbol oynadıklarına ya da takım olduklarına inanmıyorum,fakat aynı oranda iyi bir oyun oynadığımıza da inanmıyorum çünkü biz bu ihtimali gerçekleştirseydik şu an galibiyetimizi kutlardık ...Kendi sahamızda ne bir baskı kurabildik,ne de bunalttık.. İçeriye var 20-25 orta %95'ine orta demeye bin şahit,kafayı kaldırıp doğru noktayı tutturmak bu kadar mı zor iş bayağı düşündürdüler beni ...Oyun stilimizi değiştirelim diyoruz fakat oynadığımız şu oyunun ya da bu tarz varyasyonların rakiplerin üstünde hiçbir etkisi olmuyor gördüğümüz üzere ki bu da gösteriyor ki bir yerlerde bir yanlış var fakat ya görülmek istenmiyor ya da görülmüyor ki ben "görülemediğine" pek inanamıyorum... İbrahim Şahin,bire bir Mehmet Yıldız'ın alternatifi... Kadir de fena değil en azından sırıtmıyor... Apo'yu küstürmeden sürekliliğini sağlamalı ve performansını daha da arttırmalıyız çünkü gerçekten yararlı bir isim ...İyi savunma oyuncuları alınıp orta sahanın dinamikliği,kondisyonu sağlanırsa takviye gerekmeyebilir bile fakat koşup,top göstermemeleri gerekir bu da zamanla gayette başarılabilecek birşey.. Fakat içeriye giden her top tehlike savunma hattı kesinlikle onarılmalıdır,kaleci de dahil ...
BİZ SIVASLIYIZ!!!

58 & SİVASSPOR & 58
sewaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla