Tekil Mesaj Gösterimi
Sivasta Samba Rüzgarı
Alt 08.07.2013, 10:20   #1
babayavuz
Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 212 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 babayavuz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Sivasta Samba Rüzgarı

Kırmızı-Beyazlı taraftarların gözü dün Roberto Carlos'un olmazsa olmazları Cicinho ve Rengifo'daydı. İkilinin ilk idmanda yaptığı açıklamalar ise çok iddialıydı. Zirve yarışının içinde olacaklarını ifade eden son Yiğidolar camiaya umut saçtı

Sivasspor-Sivas'ta samba rüzgarı

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Sivasspor’da dün gözler yeni transferlerin üzerindeydi. Cicinho ve Hernan Rengifo takımla birlikte çalışmalara başladı. Örnek aldıkları Roberto Carlos’un takımında top koşturacak olmanın heyecanını yaşıyan ikili daha şimdiden camiaya moral verecek açıklamalar yaptı. Brezilyalı sağ kanat oyuncusu Cicinho, vatandaşı Roberto Carlos ile Real Madrid’de birlikte forma giydiğini hatırlatarak, “Bana böyle bir imkanı verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Onun yüzünü kara çıkartmayacağım” dedi. Brezilya ligiyle Türkiye ligini karşılaştıran Cicinho, “Brezilya’da herkes şampiyon olabiliyor. Türkiye’de ise durum biraz daha farklı. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bu sene biz de şampiyonluk iddiası içinde olacağız ve zafere ulaşana kadar elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Zirve çok uzak değil” iddiasını sarfetti. Roberto Carlos’la çalışmanın mükemmel bir duygu olduğunu vurgulayan Rengifo ise şu ifadeleri kullandı: Hepimiz için örnek olmuş, herkesin idolü olmuş bir futbolcu. Onunla birlikte başarılı olmak istiyorum.

Carlos kanunları

Bu arada Sivasspor’un dünkü idmanında Carlos rüzgârı esti. Yapılan çalışmada oyuncularının performansını beğenmeyen Sambacı, antrenmandan sonra bir toplantı yaptı, herkesi tek tek uyardı. İdmanlarda daha ciddi davranılmasını isteyen Carlos, “Biz bir aileyiz. Ben yaptırdığım idmanlarda takımlardan en iyi mücadeleyi, en iyi oyunu ve hırslı olmalarını beklerim. Futbolcularımla bununla ilgili konuştum. Herkes antrenmanlarda elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda” diye konuştu.

NOT.fanatik gazetesinden alıntıdır
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda babayavuz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...