Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İnce Hesaplar
Alt 16.05.2016, 02:22   #69
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: İnce Hesaplar

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1- Sivasspor'un kümede kalabilmesi için Fenerbahçe'yi yenmesi, G.Antebin yenilmesi, Eskişehirspor'un yenilmesi veya berabere kalması yanı puan kaybetmesi gerekiyor.
2- G.Antebin, beraberliği veya galibiyeti halinde, galip de gelseler, Sivasspor ve Eskişehirspor küme düşüyor.
3- Şayet G.Antepspor yenilir, Sivasspor ve Eskişehirspor galip gelirse, G.Anep ve Sivasspor küme düşüyor. Çünkü üçlü averaj da, Eskişehirin 7 Puanı, Sivasspor'un 6 Puanı, G.Antepspor'un 4 Puanı var.
4- Eskişehirspor yener, G.Antepspor yenilir, Sivasspor'un beraberliği veya mağlubiyeti halinde, ikili averaja göre, Sivasspor ve Eskişehir küme düşüyor. nedeni ikili averajda G.Antep 4 Puan, Eskişehir 1 Puana sahip.
Ben 3 lü averajda Sivassporun üstünlüğünün olduğunu biliyordum ...Benim hesabıma göre Antep kaybetsin biz galip gelelim esk naparsa yapsın idi...Dmekki bilgi eksikliğimiz varmış...Desenize iş şimdi dahada zora girdi...