Tekil Mesaj Gösterimi
-->: 2008 FORMULA YARIŞLARI START ALDI
Alt 25.09.2008, 16:24   #27
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1457 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: 2008 FORMULA YARIŞLARI START ALDI

Baba Sofuoğlu konuştu
İtalya'da Superbike yarışında kaza geçiren Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun babası İrfan Sofuoğlu, "Düştüğünü gördüğümde Kenan'nın yaralanmadığını hissettim" dedi.
İtalya'nın başkenti Roma yakınlarındaki Vallelunga pistinde yapılan Superbike yarışına katılan, geçen yılın Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun start verilmesinin hemen ardından ilk virajda kaza yapması, Sakarya'da yaşayan ailesini üzdü. Motosiklet bayiliği yapan baba İrfan Sofuoğlu, "Yarışı televizyondan canlı seyrediyordum. Bu konuda oldukça tecrübeli olduğum için düşme anını gördüğümde yaralanmadığını hissettim. Biz inanlar insanlarız, kimin nerede son nefesini vereceğini Allah bilir. Benim oğlumun mesleği bu. Benim oğlum 23 yaşında ve ne yapağına karar verecek durumda. Benim ona tavsiyem yarışlara devam etmesi. Zaten Fransa'daki yarışlar için testlere devam ediyor. Kazadan yarım saat sonra görüşebildik. Yanında yardımcısı vardı. Kendisine hiçbir şey olmadığını şu anda gazetecilerle röportaj yaptığını söyledi. Düştüğünü gördüğümde Kenan'nın yaralanmadığını hissettim. Yere sırt üstü düştükten sonra, yerde elleriyle kalkınca tamam bir şey yok dedim. Bu işi iyi biliyoruz düşme anında az çok ne olacağını biliyoruz" diye konuştu.
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla