Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 28.06.2016, 10:51   #180
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle sağda solda setcusun yollanacaği yazıyor,bunu bana kimse izah edemez,belki akhisarmaçında hatalı gol yedi,belki küme düşmemizdede payı oldu,bana göre herkesin payı olduda,bu lig için yeterli kalecidir,süperlige çıkmadan önce ,cengiz diye kaleci vardı çokda iyi kaleciydi,ne hikmetse yolladılar,bülent uygunuda yolladılar ,biri atan ,attıran ,diğeride tutandı,o sezon çıkamadık ,çıkamayışımızın en büyük nedenide Bülent uygun ve cengizin yollanmasıydı,bu kararı alanlar o sezon sivassporu süper lige çıkartırmamış oldular,ben bu farkı belirtmeye çalışıyorum,eğerki hoca ve yönetim diyorsaki ,biz yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmak istemiyoruz ,onada saygı duyarım,tolga molga sivassporu şampiyon filan yapamaz ,hayrı olsa altınorduya olurdu şampiyon yapardı,klasik 2 lig klasman kalecisi ,setcusın kramponu etmez,bu takım ne çektiyse,şapkadan tavşan çıkarmaya kalkan yöneticiler,hocalar ve çok bilmiş futbol profesörü ,futbol dehası ,takımı ilk haftadan küme düşürüp,busenede lig başlamadan küme düşüren ,rıza hocayı beğenmeyen,r.carlosu beğenmeyen,hoca bile olmayan okana ,sergene bayılan,70 li yılların ortamına göre futbol anlayışı olan mesut bakkala bayılan ,sonrada pişman olan ,kişilerden çekti,okan bizi uçurur,sergen bizi kaçırır,mesut hoca uzaya yollar deyip ,takımı küme düşürtenler ,bugün aynı hataları tekrarlıyorlar,macera aramaya gerek yok,taneseyi yolla,texserayı yolla,huseyini yolla ama setcusa dokunma, eyy hoca ,ey yönetim,yanlış yoldasınız bunu bilesiniz diyorum .
Muammer bey adeta düşündüklerimi dile getirmişsiniz, illa da bir yabancı kontenjanı boşaltılacak sa bu Setkus olmamalı, kaleci süper lige tekrar çıkışımızda en az %50 rol oynayacaktır, yediği talihsiz golü dünyanın en iyi kalecileri de yiyor, bana göre Setkus şu an ülkemizdeki en iyi kaleciler içinde yer almaktadır, Süper lige çıkmak istiyorsan Setkus'u satmayacaksın kardeşim, demek ki hatalı transfer anlayışı devam ediyor, akıllanacakları da yok allah akıl fikir versin.

İlla da bir yabancı kontenjanı boşaltılacaksa bu Tanase olmalıdır, Tanase nin bol hatalarının dışında takıma hiç bir katkısı olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır. ne akla hizmet takımda tutuyorsun.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...