Tekil Mesaj Gösterimi
--->: ahlaklı sporcu.?
Alt 07.11.2008, 21:35   #1643
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein
Standart --->: ahlaklı sporcu.?

Alıntı:
cücü baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
selam arkadaşlar ben bu gün çok farklı vede hiç kimsenin bu güne kadar değinmediği bir konuyu ele almak istiyorum.Gelin bu günden itibaren hep beraber bir şeyler yapalım ve az sonra bahsedeceğim konuyu tüm türkiyeye yayalım. İster stadyumda ister kahvede veya evde oturmuş maç seyrediyorsun kamera futbolcuya yakın plan yapmış tam futbolcunun suratını görürken odane futbolcu TUU tükürüyor insan o an her şeyden nefret ediyor icabında evde misafirin var oturmuş ailecek maç seyrediyorsun bir şeyler ikram etmiş yiyor içiyorsun o an futbolcu tükürüyor ne diyeceğini ne yapacağını şaşırıyorsun artık yeter buna bir son vermek lazım çok iğrenç bir durum ne yapmak gerekiyorsa yapalım ama bir yerlerden başlayalım...
Adam Futbol Oynuyor Vucudundaki TÜKÜRÜGÜ aTması Gerekiyor.Dogal BirŞey Olarak Karşılamalıyız Ancak Futbolcuların İstiklal MARŞI Sırasında Hazır Olda Durmayıp abuk subuk Hareket Yapmaları Hakem Tarafından Kartla Cezalandırılmalı diye düşünüyorum...
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla