Konu: nasil böyle
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: nasil böyle
Alt 14.03.2010, 21:12   #12
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: nasil böyle

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hala Bülent gelsin diyenler var.Ben size soruyorum,takımı bu hale Bülent getirmedi mi?
takimi bu hale diyerek nedemek istiyorsun bu kadar ruhsuz bir halemi bu kadar aciz halemi?

sizler hala herseyi bülentden bilerek bankasaya hazirlanin ondan sonrada bir suclu daha bulursunuz bülent bu takimla 7 mac oynadi ve gitti 34 macin sadece 7 sinde ona bu tepkileri verdiniz ama muhsin hoca 17 lig 4 kupa ve 2 hazirlik maci oynadi sana soruyorum hangi maclari bülent in yönettigi maclar kadar heyacanla seyrettin hangi maci kazan veya kaybet bu macida sanssiz kaybettik diyebildin veya kazandigimiz hangi mactan sonra bugünde ne mac oynadik rakibi eze eze yendik diyebildin.
bülent bu hale getirdiyse cezasini cekti ve yuhalandi sivasspor da onu gönderince bu sene 10 hafta önceden sampyionlugunu ilan etti.

sende biliyorsunki bugün bülent bu takimin basinda olsaydi bugün baska seyler konusuyor baska hesaplar yapiyorduk ama sabirsizligimiz her kerameti kendimizden bilmemiz bugünleri sebebidir.önce kendimizde hatalari arayagazi.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...