Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Herkesi Uyarıyorum ve Göreve Davet Ediyorum
Alt 26.09.2011, 00:14   #18
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Herkesi Uyarıyorum ve Göreve Davet Ediyorum

Alıntı:
recep cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Öncelikle o tek sıra beleşçi diye adlandırdığınız kuyruğun, nasıl içeri girdiğini açıklarmısınız ? Taraftar Gruplarından birinde bende yer alıyorum. Biletler taraftar grubunun başkanı tarafından getirilir, herkes öyle girer. Çekirdekten kafanızı sağa çevirseydiniz 90 dakika avazımız çıkana kadar bağırdığımızıda anlardınız.
Kimsenin beleşe girdiği yok, bunu önemle belirteyim. Her yıl 10.000 lerce km yol giden takımın taraftarı onlar ! Hayatı boş yaşayanlar değil! en azından çekirdek çıtlatanlardan değiller !
Omuz omuza bağırdığım kardeşlerime, lütfen durumu uslubuyla açıklayabilecek biriileri eleştiri yapsın.
Bursaspor'un ne yaptığına gelince, kafasına su petleri yağan sen değildin kardeşim. bizlerdik bursada.
Bende şimdi soruyorum. Bizler olmasa, siz çekirdek sesleriylemi destekleyeceksiniz bu takımı !

destek veriyor olmanız küfür edebileceğiniz anlamına mı geliyor? tabii ki hayır. geçen hafta edilen küfür bu hafta tekrarlandığı için ceza katlanacak, geçen hafta 40 milyar gelen ceza muhtemelen 80-90 milyar olacak. hayatınızda gördünüz mü o kadar parayı bir arada! kimse takıma destek veriyorum adı altında edepsizlik yapamaz. o kadar.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...