Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Baraj kac puan olur?
Alt 23.02.2016, 10:25   #31
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Baraj kac puan olur?

Matematiksel olarak ,potanın içinde olan takımların fixtürüne baktığımızda ,eniyi fixtürün sivassporda olduğunu görüyorum,nevardı şimdi 6 puanımız daha olsaydı,ozaman çok rahatlıkla ligde kalırız diyebilirdim,şimdi bize enaz 7 galibiyet lazımken,gençler,antep,rize,an talya gibi takımlara 4 galibiyet yetecek,yani rakiplerimizden enaz 3 maç fazla kazanmamız gerekecek,önümüzdeki 5 hafta içinde yakalayabileceğimiz takımlar ,kayseri ve rizedir,bi 4 lü galibiyet serisi yakalarsak çok süper olur,ne kadar matematik hesabına girersek girelim,şu Eskişehir ve konya maçlarını unutamıyorum,çok rahat ligde kalırdık ozaman ,sivasspor eğer fb ,bjk ,ts,başakşehir maçlarından 3 galibiyet çıkarabilirse ozaman çokrahat ligde kalır,benim kazanacağımızı tahmin ettiğim maçlar,antalya,kasımpaşa,bursa spor,,akhisar,gençler maçlarıdır şayet bu maçlaRI 3 puanla geçebilirsek,deplasmanlarda oynayacağımız maçlardan ve bjk fb maçlarından enaz 2 3 galibiyet daha çıkaracağımızı düşünüyorum,bu takımlar yenemeyeceğimiz takımlar değil,içsaHADA 4 GALİBİYET ,DIŞSAHADA 3 GALİBİYET sivassporu çok rahat ligde bırakır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...