Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor-Karabükspor maçı tahmin ve yoruml
Alt 10.12.2012, 11:53   #5
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor-Karabükspor maçı tahmin ve yoruml

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu oyunla bu kadroyla toparlanan ve iyi futbol oynayan karabük karşısında
şansımızın olduğunu sanmıyorum. dilerim yanılırım.

Kadir gibi ,uğur gibi oyuncular varken işimiz zor. sorumlulukta maalesef
yanlış transfer yapan yönetim kurulunda, ucuz etin yahnisi hesabı ucuz adam
aldıklarını sananlar aslında puan kayıpları ve kazanılamayan maçlardan elde edilemeyen gelirlerle işe yaramaz futbolcuları ne kadar pahalı aldıklarının farkında bile değiller.

İyi futbolcu, puan ve gelir kazandıran futbolcudur, ne kadar fiyatı yüksek olsa da aslında ucuz futbolcudur, satılırken kazandırdıklarını da buna ilave edersek, iyi futbolcunun aslında ucuz futbolcu olduğu aşikardır.

ama bunu gel de transfer yapan yönetimdeki analizden yoksun kişilere anlat..
Kayseriyi 4leyen,BJK,ES ES,K.paşa gibi kalburüstü takımları yenen ,fenere ve trabzona sahayı dar eden başka takım mıydı?Bu kadar umutsuz olmayalım.Karabüğe mağlup olacağımızı düşünmüyorum.Ankaradan nasip olursa gider desteğimizi sonuna kadar veririz.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...