Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Fatih Kıran Sivasspor'da
Alt 23.01.2014, 12:18   #7
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Fatih Kıran Sivasspor'da

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şükür bu haberimiz de doğru çıktı, yine herkesten önce biz verdik haberi...Fakat bu ve bundan önce verdiğim kesin transfer haberlerinde 1 kere bile sivasspor.com yönetiminden -nezaketen de olsa(!) - bir teşekkür görememek beni ziyadesiyle üzdü...Kaldı ki daha önce (isim vermeyeceğim) başka transfer haberi veren 1-2 arkadaşa teşekkür edilmişken bize şimdiye kadar en ufak bir teşekkür sözü gelmemesi derin yaralar açmıştır...Amacımız burada karşılık veya menfaat değil sadece ufak bir pozitif hareketttir...

NOT: AYRICA BENİM BURDA PAYLAŞTIĞIM HABERLERİ FACEBOOKTA KENDİ SAYFALARINDA KENDİ HABERLERİYMİŞ GİBİ VEREN SiVaSsPoR HaBeRLeRi SAYFASI VE YİĞİDOKENTLİ(58) ADLI ARKADAŞLARA DA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM....
Kardeşim sen bu sitede bi klasik oldun.taş nikin hayal kafe iken bile seni takipeder transfer hhaberlerini senden alirdik.sunu bilgi siteye giren insanin ilk isi senin transfer haberlerine bakmak.noolur bunu unutma.senden her zaman yeni transfer haberleri bekliyoruz.artik bu senin misyonun oldu.bunu unutma kardeşim
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...