Tekil Mesaj Gösterimi
Sivas YAZ 5058`E GÖNDER
Alt 11.01.2008, 19:11   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivas YAZ 5058`E GÖNDER

Sivas Valisi Veysel Dalmaz, kampanya ile ilgili olarak 4 Eylül Stadyumunda düzenlediği basın toplantısında “ Sivasspor’a yardım kampanyası çerçevesinde gerçekleştirilen SMS kampanyası bugün itibariyle başlamıştır. Bugün tüm Sivas severlerimiz Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı hatlarından Sivas yazıp 5058’e kısa mesaj atarak kampanyaya katılabileceklerdir. 1 yıl boyunca sürecek olan kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımız Sivas yazıp 5058’e kısa mesaj gönderdiklerinde Sivasspor’umuza 5 YTL katkıda bulunmuş olacaklardır. Bu SMS kampanyası içerisinde vatandaşlarımız yine Sivas yazmadan direkt boş mesajı da 5058’e gönderebilirler. Bütün hemşehrilerimizin ve Anadolu’dan bir takımın şampiyon olmasını isteyen tüm sporseverlerimizin de bu kampanyamıza destek vereceğine gönülden inanıyorum. Tüm sporseverlerimizi Anadolu’nun yükselen yıldızı Yiğidolar’a destek amacıyla düzenlenen bu SMS kampanyasına katılmaya davet ediyorum ve ilk katılımı İl Valisi olarak ben yapıyorum. Kampanyamızın Sivasspor’umuza, ilimize, Anadolu’muza, ülkemize katkılar ve güzellikler getirmesini diliyorum." dedi.

Kampanya çerçevesinde tüm cep telefonu kullanıcıları "Sivas" yazıp 5058'e gönderebilecek. Her mesaj karşılığında kulübe 5 YTL katkı sağlanmış olacak. Kampanyaya kontorlü hat kullanıcıları katılamayacak.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 117 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
58 memo, 58_babacan_58, abdullahmkaya, AdemEmre, ahmet0058, alem_halil, alisinan aslan, ali_zara, ALLpercann, alper58, altuntas58, antitoksidan, atababa111, AyhanBayrak, aykut-akay, BAYPİPO, bayram, belalı_yiğido58, biyolog4, black34, BOZ_KURT_1453, burak_baykal, burhan_ataer, ÇAĞLAR GİYİM, cem, cemal58yiğido, cesur sivas, ceza_tolga_rep, Countach, Dağcı, Del Piero, demiryurt58, deniz0958, Divriği58-, duman58, ekingölü, ekrembasara, emrahc58, Enes Gürbüz, Engin58, engineer58, ersoy58, ertor58, Eyüp Bayrak, fahrettin sözcü, fatihada58, gardasin.58, GLoBe-Y-Gençlik, GrP_GARDAŞLAR, haluk058, Hepsumer, K4r_Tugrul, kangallı58, KARAMURAD, KAZIM58, Kokomo, kral5858, leo, muco5806, muhsin koçak, MURAT SARI, Murat581982, muratk_58, Mustafa58Ağa, mustafayildiz92, mustafa_kavak58, musty58, musty_58, NamikKemalUlusoy, nrsmsk, OFS58, oguzhan_1616, okan27ank, olimpiyatçı, osmanöz, puar, resolute, Resulkaynak, RüStü ElmaS, sabriiiii, sahan, salihak, sametkarayün, sedat yildiz, selcuk349, SeraX, serdarsivas, Serkan5858, sinan-58, since610, Sivas-Power, sivasburcusivas, sivaslihakan, Sivasliyih, sivaslı 3558, sivaslıbaki, sivas_kangallı, sivas_sevdamiz, skullo**58, spainloco, superglam, taha, tarik5860, tiryakisivaslı, TracyMcGrady58, TRTuning, ua58ibo, ViannaliYigido, xremix, yanlızyigido, yasin-58, yigidomustafa58, yigido_bekir, İsimMisimYock58, zarakümbet, ZARALI_ENGIN, _SİSİ_