Konu: Vizyonsuzluk
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Vizyonsuzluk
Alt 05.03.2016, 08:20   #3
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Vizyonsuzluk

Arkadaşlar A dan Z ye birçok yanlış ve eleştirilecek yönlerimiz var. Sahipsiz şehrin sahipsiz takımı olduk. Çalıştığım kurumun ismini vermek doğru olmaz fakat yapılan ve yapılmakta olan statları yakından takip ediyorum. Örneğin Trabzonun stadı için adamlar kılı kırk yardı. Bakanı milletvekili bürokratları Vs. Hatta tokinin Başkanı bile bu sezona kupayı burda kaldıracağız diye bir açıklama yaptı. Yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş. Fakat bizim stadla alakalı ne gelen nede giden var. Daha bir sürü örnek sayabilirim. Biz şehir olarak kenetlenme sıkıntısı yaşıyoruz birçok konuda buda futbolada yansıyor doğal olarak. Heyecanımızı kaybettik. Siyasilerimiz bürokratlarımız maalesef konuya çok uzak. Şunuda söylemekte fayda kesinlikle biz iş yapmayı bilmiyoruz yada yapmak istemiyoruz. Benim eşim Karadenizli ve kendiside benim gibi Sivassporlu geçenlerde ailesinden birinin bir iş durumu için büyüklerden birinin yanına gittiler ve işlerini hallettiler. Benim yakınlarımdan var iyi yerlere. İnsanlar ufacık bir mevzuyu 2 senedir halledecekler. Yani özet olarak onlarda hemşerilik bizdeki arkrabalık bağından sağlam çok üzücü değil mi sizce
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58gürün58'a Teşekkür Ediyor...