Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Türk Futbolundan İnciler :)
Alt 12.10.2013, 20:55   #86
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Türk Futbolundan İnciler :)

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Manuel Fernandes :''Çok soruyorlar neden gülmüyorsun diye...Annem yanımda değilde ondan her maç düşünüyorum annem olsaydı da beni izleseydi...''

''Oğlum Xavi'yi çok seviyor.Her golünü mesajla tebrik ediyor ve mükemmel olan ise Xavi ona hemen cevap veriyor."

-Vicente Del Bosque

"Bırakın artık Ronaldo mu Messi mi tartışmasını. Bu Dünya'da Ronaldinho diye bir gerçek var."

- Pele

"italya Kupası'nı kazanmıştık,annem mesaj attı.Geç diye o gece aramadım.Sabah ise annemi kaybetmiştim."

- Javier Zannetti

''Goller ketçaba benzer dökülmeye başladığında devamı gelir.''

- Cristiano Ronaldo

Mario Balotelli: ''Gerçektende dayanılmaz birisiyim. Aynanın karşısına geçtiğimde bazen kendime baktığımı unutarak 'kim bu yakışıklı çocuk' diyorum.''

"Babam alkolikti ve ailecek fakirlikle boğuşuyorduk.Bu ortamda yiyecek bulmak bir yana fena halde açlık çekiyordum.Arkadaşlarımla bisikletler çalıyor,bazen de işi abartıp araba hırsızlığına kalkıyorduk.Zor bir çocukluk geçirdim ve şimdi eşimden çocuklarım adına tek bir isteğim var;buzdolabının her zaman yiyeceklerle dolu olması."

-Zlatan Ibrahimovic

Mario Balotelli soyunma odasında Roma taraftarları tarafından maymun hareketi yapılarak kendisine muz attıldı sonra Balotelli Sessizce Oturup ağladı. "Ve Mario neden o ağlıyordu sorulduğunda, yanıtladı: Ben bir maymun veya bir adam İsem Sonuçta Bir Canlıyım.

KAHROLSUN IRKÇILIK.

Milli takım Fatih Terim öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılır..

Allah Kerim, Fatih Terim! ))

Maicon ; "Son 2 Senede Kendimi Gece Hayatına Biraz Fazla Kaptırdım. Sonra Bir Gün Oğlum Neden Artık 11'de Oynamadığımı Sordu. Ağladım..."

"Çocukluğumda Almanlar bizimle Türk Takımları Şampiyonlar Liginde hep başarısız diye alay ederlerdi. Bir tane milli maç var,hiç unutmam. Sol bekte Abdullah Ercan Ağabey vardı. Bir top attı. Hakan Şükür Ağabey de kafayla Oliver Kahn'a gol atmıştı. Iki hafta boyunca okulla çok mutlu gitmiştim. Okuldaki arkadaşlarımın hiçbirisi konuşamadı."

- Olcay Şahan

Spiker ''Çok hızlı koşuyorsun, rahat çalım atabiliyorsun, top kaptırmıyorsun ama neden orta açamıyorsun?''

İbrahim Üzülmez ''Kardeşim zaten ortayıda açabilsem beni Real Madrid alırdı.''

hepsi cok guzel agabey daha fazlasini bekleriz

Ama tek bu biraz aciydi

"italya Kupası'nı kazanmıştık,annem mesaj attı.Geç diye o gece aramadım.Sabah ise annemi kaybetmiştim."
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla