Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor bursaspor maçı görüntüleri
Alt 13.04.2012, 23:26   #24
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivasspor bursaspor maçı görüntüleri

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu konuda Radikalim kardeşim.Ben düşüncemi yazıyorum beğenen teşekkür eder beğenmeyen de sitemlerini yazabilir.Dedim ya bu kendi görüşüm.SİVAS lı biri SİVASSPOR dan başka takım tutmamalıdır.Neymiş efendim fb yi tutuyormuş,gs liymiş ama memleketten dolayı SİVASSPOR zaten kalbindeymiş miş miş.Neymiş gözünü İstanbul da açmış miş eee bir İstanbul takımı tutmuş.Neymiş efendim SİVASSPOR daha lige yeni çıkmış daha önceden fb-gs li olmuş şimdi değiştiremiyormuş.Kardeşim bu takım 8 yıldır süper lige mücadele ediyor.Madem herkes bir büyük takımı tutacak sa o zaman biz bu sitede neyin mücadelesini veriyoruz.Kapatalım SİVASSPOR u herkes bir büyük takım tutsun ohhhhh ne güzel.Bakın adam diyelim SİVAS lı ama fb yi tutuyor,hadi maça geldin forma ile gelme bari kardeşim.Sana SİVASSPOR forması giy diyen yok ama fb-gs forması ile gelme o zaman.Bursa taraftarı içinde gördünüz mü hiç böyle birşey,göremezsiniz adamı kötü yaparlar valla.SİVASSPOR a fb ile dost kulüpsünüz dendiği zaman neden kızıyoruz o zaman.Adama demezler mi senin taraftarın bile fb formasıyla maça gelmiş,sende bunu arana almışsın diye.
Söylediklerinize paralel bir örnek vermek gerekirse ki bu tamamen kendi gözlemimdir.Yaşı yetişen arkadaşlar Samsunsporun eski hallerini çok iyi bilir..Bütün milli maçlar Samsunda oynanırdı..Takımları o zamnın 1.liginde uzun haftalar liderlik koltuğunu bırakmayıp Türkiye kupasındada Sakaryasporla final oynamışlardı..Bursada oldukça fazla Samsunlu yaşıyor..Samsunlu olup Samsunsporu tutanı görmedim daha...Hepsi tamamına yakın bölümü ts yi tutuyor..Hem öyle böyle değil görseniz adamları Trabzonlu sanarsınız...Şimdi kendi şehrinin takımı varken ve bu takım zamanında erişebileceği en üst seviyeye ulaşmışken senin ne işin var ts yle bilmemneyle..Kendi şehrinin takımına sahip çıkmaz başka takımların peşinden koşarsan şimdiki Samsunsporun düştüğü halleri otururda izlerler..Olup olacağıda budur..Parantez içersinde belirtmek istedim..