Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Osmanlıspor 4-0 Sivasspor -ikinci devre-
Alt 06.02.2016, 14:47   #139
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Osmanlıspor 4-0 Sivasspor -ikinci devre-

Bütün takımların birbirini yendiği bir lig oynanıyor.Yerinde bir hoca değişikliği ile çok şeylerin değişeceğine inanıyorum.
Gelelim Okan Hoca'ya,arkadaş bir insanda bir parça onur olmaz mı? ''Yapamıyorum özür dilerim'' diyebilmek bu kadar zor mu?İstifanın da bir erdem işi olduğunu bilmeyen bir hoca olduğuna inanmak istemiyorum.Efendi,sakin,şöyle böyle diye meth edilen biri bu kadar sırsıl olur mu?Paraya ihtiyacı varsa versin yönetim,başı gözü sadakası olur.
Yönetim her hamleniz geriden geliyor.Dereyi geçerken atı eşşeği bırak semerini değişmek zorunda kalıyoz.Yönetimdeki bir kaç isim hariç sizlere de yuh artık.Bir takım düşünün ki menejeri yok,mentörü yok her şey amatör ama sistem profesyonel olmaz kardeşim bu böyle.Utanmasanız antremanları geçtik maçlara bile gelmeyeceksiniz.
Takım oyununu bir türlü öğrenemedi şu takım;bir zaman Mehmet Yıldıza sırtımızı dayadık başına iki kişi verdiler yattık,Balili dedik önüne top gelmeyince bitti.Aatıf dedik hem rakip onu çözdü hem o kendi kendini çözdü,utanmasa gidip kaleciden topu alıp herkesi çalımlayacak.
Yazacak ve söyleyecek o kadar çok şey var ama yazılanların sadece taraftarlar arasında kaldığı ne yönetici ne teknik ekip ne de oyuncuların dikkate almadığı aklıma geldikce başıma ağrılar giriyor.
Oğlum Reşit sene söyle sen işit.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla