Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam
Alt 29.05.2016, 23:34   #8
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam

İbraz edilen bilançoyu görmek isterdim.50 trilyon gelirle neler yapılmış geçen sene.Bu genel kurulda bu bilançoyu gerçekten görmeden el kaldıran üyelerin hepsi eminim Ramazanda oruç tutacaklar,hatta genel kurulda mescit de namaz da kılmışlardır .Öbür dünyadaki hesaptan çekindikleri için mi bu kadar dindar oluyor insan diye düşünüyor insan.Bu dünyadaki hesaplar sanki umurlarında değil.Dinleri vicdanlarının da önüne geçmiş yani.
Takımı göz göre düşüren yönetim aynen yeniden seçilmiş.O zaman neden olağanüstü kurul yapılmış olur.Bilançoyu alelacele ibra etmek miydi amaç o zaman.
Erdal Sarılar yine transferde tek yetkili olacaksa bittik zaten.Bari yalandan da olsa Hayrettin i yönetime alaydınız.Yönetimde futboldan anlayan birileri de var densin diye.
Bu kongre ne gösterdi biliyor musunuz.Yönetim resmen Sivasspor taraftarı ile hatta şehirle resmen dalga geçiyor.
Sivas da hiç adam kalmadığını da görüyoruz ki,takım göz göre küme düşürülmüşken ,anladığımız kadarıyla herkes klubün gidişadından memnunmuş
Tıpkı Türkiye nin gidişadından memnun olan yalnız ve güzel ülkem gibi.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...