Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Durumu bugün netlik kazanacak
Alt 03.11.2012, 11:45   #15
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Durumu bugün netlik kazanacak

Alıntı:
yiğido gardaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasporun alt yapısı var U2 takımı var
,iki tane profosyenel liğde takımı var,onlarca amatör takımı var,istanbulda pilot takımı var;ama kadro sıkıntısı var,alttan futbılcu gelmiyor,diyorlar geliiir geliir yeterki sen şans ver,
12 yıldır sivas dışında yaşıyorum,uzun süre sivasta görev yaptım,futbola merakım yüzünden hemen hemen bütüen matör takım hocalarınıda tanırdım,onların gayretlerini sivasa futbolcu kazandırma çalışmalarını iyi bilirim.
ibrahim tormanın profofosyenel lige geçişini hatırlayan varmı.
Atatürk end Meslek Lisesi-sabancı Lisesi liseler arası futbol şampiyonası sivas finalinde karşılaştılar ve Atatürk Eml Sivas şampiyonu oldu,bu maçtan sonra ibrahim toraman (sabancı Lisesi),metin,Kenan imirhan isminiş hatırlayamadığım iki kişi daha antep belediyeye gitti,sivasspor seyretti,halada seyrediyor,ziyadan başaka alt yapıdan gelen varmı,şans verilen yetenekleri geliştirilen varmı?
sivasta bu potansiyel var yeterki istenilsin
Ağabey her sene bir futbolcu çıkarsınlar alt yapıdan heykellerini dikeriz. Ama kadroyu Doğayla - Erhanla - Fatyle - Pedrielle şişirirsin o gençleri kulübede bile oturtacak koltuk bulamazsın. Doğanın bu sene oynadığı futbolun daha azını Amatörden çıkan bir arkadaşımız oynayabilirmiydi oynamazmıydı bilgi verirmisiniz?
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...