Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer
Alt 02.01.2016, 20:41   #89
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Angan ile ilgili yorumlara malesef hiç katılmıyorum...Bu oyuncu ilk gündeme geldiğinde youtube dan çok sayıda videosunu izledim...Bilhassa Çin liginde oynadığı maçların büyük çoğunluğunun da kısa özetlerini izledim...Sadece bir video ile bir oyuncu değerlendirilmez...Eğer sakat değilse bu oyuncu bizim için yararlı olacak diye düşünüyorum...Çok güçlü bir oyuncu...Son durumunu ,klio durumunu bilemem...Sakatlık sorunu yoksa bize faydalı olur diyorum...2011-2012 yıllarında Molde nin şampiyon olmasında çok katkı yapmış bir oyuncu;o yıllarda Ezaz Husain ile çok iyi ikili oldukları söyleniyor...Okan Hoca eğer Brezilya da ise Sao Paoulu da oynayan 29 yaşındaki Brezilyalı nın transferi için gitmiştir diye düşünüyorum..Shalke de oynayan adı geçen Brezilyalı ise 2014 ve 2015 de büyük sakatlık geçirdi diyor transfermarkt.. Geçen yıl (2015) Olimpiacos da oynarken sakatlanıp aylarca oynamamış;orda kiralıkmış..Sakatlanınca Sivasspordan Da Costa yı transfer etmişler....Transfermarkt sakatlığının çok ciddi olduğunu söylüyor..2014 de de başka bir sakatlıktan dolayıda uzun süre oynamamış...Çorlululu yiğido umarım bu oyuncu alınmaz...Bana tabancı transferlerinden bazılarının sürpriz oyuncular yani adı geçemeyen oyuncular olacağını düşünüyorum..Çünkü Okan Hoca nın yönetime verdiği listenin oldukça alternatifli bir liste olduğunu söylüyorlar...
için rahat olsun santana transferi yok.bilgi aldığım kişiyle yanlış bir anlaşılma oldu.ben yazdıktan sonra düzeltti.santanayı çıkarın kafanızdan
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla