Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Galatasaray - Sivasspor
Alt 05.05.2013, 12:17   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Galatasaray - Sivasspor

Arkadaşlar ben rotasyon motasyon bilmem çıkacaksın mertçe oynayıp gücün yetiyorsa kazanacaksın rotasyon diyen arkadaşlar biz kümede kalmayı garantiledikmide böyle diyor anlamadım bu futbol hiç bir şey garanti değildir
Kalan maçlarımız kolay gözüküyor ama kolay gözüken maçlar tehlikelidir çünkü zayıf takım diye gerkli motivasyon sağlanmaz mağlubiyet kaçınılmaz olur bu takım motive olursa yanı futbolcular gerçek kapasitelerini sahaya yansıtır ve takım oyunu oynarsak her iki maçida ALLAH'ın izni ile alacağımızdan şüpem yok tüm medya bu maça odaklanmış vaziyette sezon sonu transferler yaklaşıyor futbolcular kendilerini göstermek için canla başla oynayacak onun için yedek kadro değil tam kadro hücüm diyorum haydin yiğidolar hem ligde galibiyet hem kupada Sivas Spora yakışan budur
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...