Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Trabzonspordan Şok Açıklama
Alt 13.04.2009, 16:42   #61
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1006 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Trabzonspordan Şok Açıklama

Alıntı:
zafer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tamam kardes o adam diyelimki bi tarafindan atiya hic bir gercekligi yok diyelim.burdaki insanlarin tum trabzonlulara hakaret etmesin normalmi.yigitlikden bahsediceksek yigit olan insanda koca bir topluma boyle yakistirmalar yaparmi.ben size yakistiramadim

hocam kusura bakma ama maval okumaktan baska bısey yapmıyosun sıvaslı hemserılerımın soledıklerı senın hemserılerının soledıklerının yanında devede dıken kalıyor..hem buraya gelır ayak ortalıgı karıstırıyorsunuz hemde kalkıp mertlıkden yıgıtlıkten bahsedıyorsunuz.. sen bu foruma sampıyon trabzonspor nıckıyle gırıp cok rahat yazabılıyosun.. bız sızın forumlara gıremıyoruz bıle..sızın taraftar gruplarında edıtorler bıle gozunu kan burumus kadar holıgan,nıckınde sıvasla ılgılı herhangı bıse olan alınmıyo bıle sıteye..veya sıvas lehıne en ufak bıse yazan hemen atılıyo.sonrada kalkmıssın burda bız boyle yapmıyoruz dıyosun.sen onu bızım kulahımıza anlat..benım cok ıyı trabzonlu arkadaslarım var cok da mert cocuklardır ve onlar sayesınde trabzona hep bı sempatım vardı..ama sızın o forumlarınızı okuduktan sonra ınan trabzonspor dusmanı oldum.sakın olan sızın usaklarla bızım yıgıdoların adamlıgını karsılastırma ezılır kalırsın.. bu savası baslatan sıvas degıldır.. bakma bu kadar yazıya sız bı elınızı uzatın once dıyosunuz ya anadolu abısıyız dıye,eger bız o elı tutmazsak ole konus sıvas halkı sızın gıbı kındar deıldır..eskıden juventus falan ıstanbula gelmeden bu tur oyunlar yapardı,şimdi sızın yonetım ne yapmaya calısıyo anlayamadım..bu sehrı her konuda elestırebılırsın ama mısafırperverlık konusunda elestıremezsın.. yalan haberlerle prım yapmaya kalkısmayın.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır