Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Buruk ayrilik
Alt 05.02.2016, 20:42   #27
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Buruk ayrilik

Başlığın adı buruk ayrılık değil,zorunlu ayrılık olmalıydı,bu saatten sonra okan buruktan sivasspora zerre kadar hayır gelmez,beni bilen bilir ilk geldiğinden beri okan buruğun sivasspora hayır getirmeyeceğini söylüyordum maalesef haklı çıkmaktan bıktım,bazıları gibi bizi okan kurtarır diye milleti r.carloscu ,rızacı diye ,bülocu diye kutuplara ayrıp sonrada okan defol diyen döneklerden değilim,olmadı ,yürümedi,tutmadı,okan yoluna sivasspor yoluna artık,bazen istifa etmekde erdemdir,bu işi zora sokmanın,sivassporu sıkıştırmanın ,taraftarın sabrını zorlamanın anlamı yok,sivasdan tazminat almak için kovulmayı beklemek adamlık değil,çek gitt ,sivasspor %80 ligden düştü,gençler kazanırsa bu ihtimal %95 olacak,duaedelimde rıza hoca ve öğrencileri bize bi kıyak yapsınlarda yensinler hiçdeğilse azda olsa şansımızı sonuna kadar zorlayalım,sivassporun böyle savruk,dağınık,vurdumduymaz,ru hsuz ,gamsız,karı gibi mahalle maçı oynaması için başında hocaya mocaya ihtiyacı yok, okan buruk [hoca demiyorum çünkü hoca değil]çok fırın ekmek yemesi lazımm çokk ,efendi efendi çekgit gardaş ,defol demiyorum,bırak gittt başımızın çaresine bakalım,seni bu takıma tavsiye eden,getiren,isteyen herkesin ALLAH belasını versin .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır