Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR
Alt 15.03.2010, 10:29   #2
yadel
Acemi Yiğido

yadel - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 yadel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet arkadaşlar Antalyaya gittik yenldik ve geldik!

Nasıl gittik kimler destek verdi kimler bizle geldi burdan onları yazacam

Öncelikle Bizlere Antalyaya Gitememize destek veten kişileri burda belirteyim.

1.M. Ç.
2.SERVET COŞKUN
3.M. E. Ö.
4.Murat KANIK
5.B. D.

Bu arkadaşaların ve abilerimizin desteğiyle Antalya yoluna çıkdık sayımız belkide öncekilere göre vazlaydı ve toplamda 30 kişiydik biz otuz yürekli insana rağmen 14 + hoca yüreksizlerdi biz yenilmelerine üzülsekde en fazla oyun oynamadıkları yani mücadele etmeden yenilmeleri bizi çok üzdü ve rezil etti ben maçtan önce otobüsde aynen şunu yazdım benim için deplasman bitmiştir artık yokum bu takımdan kaynaklanan bir olay değil istanbulda takımına sahip çıkan taraftar ve Sivaslı olmadığındadır ben 5 sezondur hemen hemen tüm yakın deplasmanlara gitmeye ve organizasyon yapmaya çalıştım ama her seferinde hüsran oldu yani boşa kürek salladığımı anladım ve yoruldum onun içinki artık deplasman organizasyonlarında yokum yani bende yoruldum ve sağ olsun bazı Sivaslılar benide yordular.

Bundan sonra birey olarak yani Sade Sivaslı Recep YÜKSEL Olarak maçlara gideceğimi belirtiyor.

Bugüne kadar destek olanlara teşekkür ediyorum.

Burdan son olarak burası sanalda olsa bu zaman içerisinde beraber yiyip içtiğimiz tüm dostlardan haklarını helal etmelerini bekliyorum.

Ben yalnız değildimki noktalarda dost bulayım ben Sivaslı diye herkezle dost oldum anladımkı herkez bizim gibi değilmiş onun için burda istisnalar hariç noktalardaki dostlukların çıkar amaç ve reklam için olduğunu anladığımı ve günü birlik dostlukları sevmediğimi gibi Dostluk ebedi güvenilir olduğunu bilenlerden olduğumdan dolayı.

günü birlik olanlar dahil hepsinden bi ricam ben her yaşadığım olayda oturduğum ortamda yediğimiz bir lokmanın kişi hakkı olduğundan herkez helal olsun derken herkezdende aynı şekilde helallık bekleyen bir kişiyimdir.

BENDEN BURAYA KADAR YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

İSTANBULDA DOĞDUM HERZAMAN GURURLA SİVASLI OLDUĞUMU SÖYLEDİM
SİVASSPORLA GURUR DUYDUM SIVASLI OLMAKLA ONUR DUYDUM.

OSMANLIDIR SOYUM
TÜRK'LÜKDÜR YOLUM
BİLMEM BAŞKA KONU
BEN SİVAS'IN ÇOÇUĞUYUM.

BURADKİ YAZIDA İSTEDİĞİNİZ DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİRSİNİZ NE GÜCENME OLUR NE KIZMA AMA BEYNİMİZDEKİNİ ASLA

Valla Recep kardeşim dün maçta gördüm seni helal olsun imkanın dahilinde çevrenle pankartlarınla renk verdin Sivas tribünlerine.
Ne kadar kırılmış olsanda Sivasspor a desteğini esirgemeyeceğini biliyorum. Sivas sevdamız Sivasspor sevgimiz bitmemeli.
yadel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır