Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.02.2016, 18:22   #69
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maçı tahminen herkes izlemiştir herkesin gördüğünü tekrar etmeye gerek yokda ,benim için dikkat çeken bazı nokları demeden geçmemek lazım,yediği golü setcusa yakıştıramadım,ziyanın savrukluğu halaa düzelmemiş hocanın o bölgede erciyesden gelen oyuncuyu oynatmasını bekliyorum,omarii ve j.boye osmanlı maçına göre daha bi sağlam oynadılar,ortasahadaki yumuşaklığımız mehdi ve yiğitle ortadan kalkmış,şut çekme özürlüydük,taneseyle çok güzel şutlarda çekmeye başladık,texserayı attığı gol için tebrik ederim ,sahanın ençok koşan oyuncusuydu çıkması taktiksel oldu ,ancak o çıkınca ilerde baskı kuramadık,burhan tam hazır olmasada Özellikle cicinyoyla sağ tarafta iyi çalıştı dahada iyi olacaklar,beykan gençliğinin,potansiyelinin hakkını veremiyor,ziyada öyle ,mehdi ne olursa olsun 60 . dakkadan sonra oyundan alınmalı nefesi yetmiyor,maç normal pskolojide olsaydı ,oyuna sonradan huseyin ve mehdi girse rakipleri çok zorlayacağımızı düşünüyorum,takımı özellikle ilk yarı beğendim,böyle oynarsak kolay yenileceğimizi düşünmüyorum,maçı izlerken dikkatimi çekmedide,özetlerde o karaktersiz rizeli oyuncunun kafa kesme işareti terbiyesizliğin danıskası ,böyle hareketlere tff ceza vermeli ,taraftar diken üstünde zaten ,moraller dibe inmişken böyle hareketler milleti tahrik etmekten başka bişeye yaramaz attın golünü ,adam gibi sevin terbiyesizliğin luzumu ne? dallama karayüz
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...