Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transfer Dosyası
Alt 24.06.2014, 11:30   #9
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 638 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transfer Dosyası

Ertuğrul'un korcan'dan hiçbir farkı yok.gökhan değirmenci alınsaydı bence daha iyi olurdu.kaleci dediğin maç kurtarabilmeli ama bu iki kaleciye baktığımız zaman bırak maç kurtarmayı ellerindeki maçları rakibe ikram ettikleri maç çok. umarım faydalı olur.

Batuhan karadeniz'i anlatmaya gerek yok zaten.23 yaşında olmasına rağmen birçko takım gezdi hiçbirinde dikiş tutturamadı.Futbol sahnesine ilk çıktığı zaman geleceğin yıldızı hatta hakan şükürün veliahtı tanımları yapıldı.Ama batuhan yeteneğinin hakkını veremedi.''Kral yapmayacaksın kral olacaksın'' Fenerbahçe beşiktaş derbisinde kaçırdığı yüzde yüzlük gole bakış açısı!! umarım carlosun elinde yeniden parlar.eğer kendini futbola verirse cicinho ve ziya onu gol kralı yapar.

Serdar özkan'da batuhan gibi yeteneğinin hakkını veremeyenlerden.Bugün atletico madridde ardayla birlikte izleyebileceğimiz bir oyuncuydu.hatta arda turan çalım atmayı serdardan öğrendim demiştir.umarım o da yeniden kendini bulur.aydın karabulutu bile yıldız yaptı bu takım.serdar hayli hayli parlar.

Baroni benim beğendiğim oyunculardan birisi.gelirse çok faydalı olur.orta sahada şut çekebilen oyuncumuz yok.hem liderliği üstlenir hem de sürpriz gollere imza atar.

serdar kesimal ümit kurttan iyi bence gelirse faydalı olur.

forvet hattına umarım geçen sezonki gibi hatalarla dolu transferler yapmayız.djebbour rengifo oldoni abdülkadir ahmet aras cihan özkara aykut. ahmet aras bence geçen sezon bu takımda olsaydı en az 10 gol atardı.bu sene kadroda tutulup kulübeden gelecek taze güç olur.

da costa ve atıf kesinlikle satılmamalı.utaka satılabilir. eğer satılacaklarsada önce bu kalitede oyuncular yerlerine alınıp öyle satılmalı. geçen yıllarda ki hataları yine yaparsa yönetim diyecek başka sözüm yok. 2 yıl üst üste şampiyonluğa oynayıp sonra bütün kadroyu dağıt bugüne kadar hala ceremesini çekiyoruz.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...