Tekil Mesaj Gösterimi
Rezaletin neyini yazayım?
Alt 14.09.2010, 08:58   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Rezaletin neyini yazayım?

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Doğrusunu söylemek gerekirse ligin en formda takımlarından birisi olan Trabzon'dan bir puanın bile Sivasspor için başarı olacağını düşünüyordum ama,bu kadar farklı bir sonucu ben değil,Şenol Güneş bile beklemiyordu herhalde.
Sivasspor'un sol kanadında haftalardır yaşanan sıkıntıya Trabzon maçı öncesinde birde sağ tarafta oynanan ve takımın en formda isimlerinden birisi olan Zita'da eklenince,kanatlardan Sivasspor'un çok cok zorlanacağı çok açıktı. Nitekimde öyle oldu. Kanatlardan gelen topların bir çoğuda gol almadı. Bir başka dikkat çeken olayda,Sivasspor defansının arkasına atılan hemen her top ya gol oldu,yada kaleci kurtardı.
Geçen sezonun aksine övgüler yağıdırılan Sivasspor'un defansına ne oldu? Bir haftada bir futbol takımı bu kadar değişebilir mi?
Zaten 6-1 gibi son derece üzüntü veren bir sonuç alan Sivasspor'u daha fazla üzmek istemiyorum. Ama şununda altını çizmekte fayda var. Bir kaç haftadır söyelip yazdığım gibi,artık Sivasspor'da bazı futbolcuların dinlenme zamanı geldide geçiyor bile..
Son bir kaç şeyde maçın hakemi için söylemek istiyorum. Özellikle ilk yarıda affedilmez düdükler çalarak,Mehmet Yıldız başta olmak üzere bir çok futbolcuyu çileden çıkardı. Tabiki bu skorun sorumlusu hakem değil,ama kesinlikle düzgün maç yönetmedi. Böyle bir skordan sonra hakemin neler yaptığını dakika dkika yazmak isterdim ama olmaz. İnceden inceden çaldığı düdüklerle Sivasspor'un umutlanmasına engel olan hakem Bülent Yıldırım,dilerim bundan sonra hiç bir Sivasspor maçında görev almaz.
Sivasspor'un bir an önce toparnıp bu hafta oynayacağı Eskişehir maçına konsantare olması lazım.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...