Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İlla edeb, illa edeb...
Alt 18.10.2010, 15:21   #37
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Alıntı:
Susehirli-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda gelipte fazla politika yapmaya gerek yoktur arkadaslar... 15 sene aradan sonra yine sivasa geldim 5-6 gün kaldim ve Sivasspor - Gaziantepspor macini izledim (1-1 skor) ve gelmisken 15TL ye vip de oturdum. ve stadin belki 50% bos oldugu gözüme carpti.... fiyatlarin 5, 10 cw 15 TL oldugunu düsünürsek ve de o kadar bos üzücü bir durum... gelecek sezon dan itibaren bank asya da mücadele edersek de hic kimsenin yönetimi ve tek. direktörü suclamaya hakki yoktur... istanbulda GS - ibb macinin bilet fiyatlari 35 TL den basliyordu... karsilastirin.... kulübün kasasina para girmez ise kaliteli futbolcuyu alamayiz ve kalitesi kisitli olan futbolcularla yola devam ederiz... bir futbolcu 2 cuval patetes icin de futbol oynamaz...

laf olsun torba dolsun dıye yazılmıs bır mesaj!kımse ıkı cuval patatese top oynamıyor hemserım.oyuncuların cebıde keyıflerıde cakır! o stad ful dolmuyor,cunku her gun bellı bı kesım lanet edıp daha gelmıyor.taraftar da kangren basladı. takımın kımsenın umrunda olmadıgını gorenler maclara gelmemeye basladı.
ben bu yapılan dogru demıyorum tabi,ama malesef su an yasanan durum budur.
g.s seyırcısınden ornek vermıssın,onların yonetımı taraftarın sesıne kulak verıyo,bı hafta protesto olsun cıkıp baskanları seyırcı haklıydı,özür dilerız dıyebılıyo!bızım seyırcıyı kım ne kadar cıddıye alıyo ıste doldurulması gereken bosluk bu!buda bellı seyircilerin zoruna gıdıyo,seyırcı sayısı azalıyo! taraftar sayısı sabıt ama seyırcı sayısı azalıyo..
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...