Tekil Mesaj Gösterimi
DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!
Alt 27.08.2012, 12:41   #1
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!

Siz de benim gözlemlediklerime dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama, ben teknik direktör olsam Doğa Kaya'yı daha 20. dakikada oyundan alırdım. Biz tribünden 10 kişi oynadığımızı görüyoruz da Rıza hoca nasıl görmüyor anlamak mümkün değil.Şimdi Doğa'nın yaptığı ve yapmadıklarına değineyim;

Sahada deli dana gibi bir o tarafa bi bu tarafa ne yaptığını bile bilmeden koşup durdu. Aatıf ve Pedriel bile ondan daha çok defans yaptı. Dikkat ettim bir çok pozisyonda top rakipteyken Doğa bey de olanları izlerken, diğer futbolcularımız gelip kapıp aldı topu rakipten. Doğa ise izlemeye devam. Gidiyor rakip futbocunun önünde duruyor, o da Doğa'nın yanından çok kolay bir şekilde geçip gidiyor. Allah aşkına bu mu defans, futbol bu mu ya??? Pasları desen (hoş ayağına top deymedi pek ama) bir kaç tanesi dışında hep olumsuz. Bunlar yaptıklarıydı.

Yapmadıklarına gelince; özellikle duran toplarda dikkat edin herkes bir adam alırken o ortalarda bomboş ayakta uyuyordu. .Bir de diğer arkadaşlarına eliyle koluyla komutlar veriyor, peki sen ne işe yararsın Doğa efendi???

Mehmet Nas senden bin kat iyi be. Rıza hocam ne olur bu adamı ya düzelt. ya da hiç oynatma. Dünkü maçın gizli katleticisi bence Kesinlikle Doğa'dır.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...