Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kalan maçlarımız ve puan tahminleri...
Alt 08.02.2016, 00:44   #26
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kalan maçlarımız ve puan tahminleri...

Futbolda imkansız diye birşey yok,ortada oynanmamış 14 maç var ve 42 puan var,elbetteki maç sahada kazanılıyor,ben şunu rahatlıkla idda edebilirim,eğer bu takımda eli ayağı düzgün bir forvetle sol açık olsaydı ,sivasspor şuanda enaz30 puanda olurdu,onuda geçtim barales olsaydı,batuhan küsmeseydi,ümit kadro dışı olmasaydı ,yine 30 puanda olurduk,busezon birtakımın başına gelebilecek hertürlü şanssızlık,yöneticilerin hatası,hocanın hatası taraftarsızlık,hakem hataları vs vs nevarsa sivassporun başına geldi,üstümüzde yeralan,rizedende,gençlerdende ,anteptende,kayseridende antalyadanda daha iyi takımız nevarki puan olarak gerisindeyiz,antepi muhammed ,antalyayı eto,rizeyi kuveike,kayseriyi bisesvar drente filan tuttu,sivassporun öyle sivrilen oyuncusu yok,ençok golümüzü atan stoper j.boye sanırım nerede hata yapılmış herkes biliyor,sonuca gelecek olursak,bu takım bu haliyle s..tin sene bu ligde tutunamaz,gençlerin yenilmesiyle umudumuz artar ,yoksa işimiz yaş,eğer bu takım serii galibiyetler alacaksa sol kanadın işletilmesi gerekiyor,burhanın ,cicinyonun,atıfın devreye girmesi gerekiyor,özellikle ve özellikle taneseden çok umutluydum onun biran evvel kalitesini sahaya yansıtması gerekiyor,tecrübeli i akınla ,hasanın birazdaha özverli olması gerekiyor,içerde dışarda seyircimizin destek olması gerekiyor,geçen geçti ,3 lü bir galibiyet serişi yakalamamız gerekiyor,ben inanıyorumki deplasmandan duruma göre basakşehirdende,kayseridende,t rabzondanda süpriz galibiyet alabiliriz,kazanmamız zor görülen bjk yi yenebiliriz,son hafta artık hiçbir amacı kalmamış fb yi yenebiliriz herşey mümkün ,öncelikle tabiki kendi kalemimiz olan takımları yenmemiz gerekiyor,8 iç saha maçından enaz 5 galibiyet çıkatmamız mecburi,deplasmanlardan enaz 2 3 galibiyet çıkartmamız mecburi,özellikle en yakın rakibimiz gençleri yenmemiz şart oğlu şart ,bu şartlarda ligde kalabiliriz belki,rakiplerimize göre fxtürümüz daha avantajlı görünüyor bunu değerlendirebilirsek farkı kapatırız ben bu işi başaracağımıza yürekten inanıyorum yeterki kasımpaşa gençleri yensin
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla