Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 2009-2010 Basketbol haberleri
Alt 26.12.2009, 18:33   #206
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1259 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: 2009-2010 Basketbol haberleri

Uşak Belediye Spor Panel’e Katıldı

Uşak Belediye Spor Basketbol takım Üftade Kolejinin davetlisi olarak öğrencilerin sorularını yanıtladı. Basketbolcular, miniklerin sorularını yanıtlarken , panelde konuşan Fatih han ERDOĞAN her hafta bir okulumuzda öğrencilerimizle buluşup onlara sporu sevdirmek ve onları özendirmek için elimizden geleni yapacağız .Bu hafta Üftade kolejini bizde maçta görmek istiyoruz davetiyeleri minik örencilere takdim etiklerini,ayrıca bu paneli organize eden beden eğitim öğretmeni Menderes DEMİR ve okul müdürü Hüdai BAŞIN ‘a teşekkürlerini sunduklarını belirtti. Minik öğrencilerin soruları karşısında terleyen sporculardan Kaptan GÜROL oldukça zorlu gecen bir hafta sonunda, bu panel sayesinde stres atıp eğlendiklerini bu kadar ilgi görmenin takım olarak bizleri çok sevindirdiğini belirtmek isterim . dedi
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla