Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Önerge TBMM'ye Verildi
Alt 16.03.2012, 07:56   #71
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Önerge TBMM'ye Verildi

Alıntı:
fatih585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu önergede emeği geçen başta vekilimiz ve diğer insanları tebrik ederim. Sonuç elde edilir veya elde edilmez. Burada ki önemli husus şehrimizden seçilmiş bir vekilimizin, şehrimizin en önemli markasına verdiği değeri görmekti. Memlekete hizmet etmek için vekillik görevine talip olduklarını belirtipte, şehrin en önemli değerlerinden birinin hakkı gasp edilmesine rağmen diğer vekillerin hiçbirinden ses çıkmaması çok üzücü bir durum. İnşallah bir gün seçilmeden önce insanlara verdikleri sözleri seçildikten sonra da unutmayan vekillerimizide görürüz.

Bir ilavede ben yapıyım,emeği geçenlerden bahsedildi. bu olayın TBmm ye taşınmasına öncülük eden Abdullah yiğit ayrıca teşekkür etmek gerekir,ben biliyorum o tek başına bütün milletvekilerini arayıp bu durumu bildirdi haberlerini yaptı. diğer sivas gazetecileri sadece seyretti
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...