Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hangi futbolcular kalmali?
Alt 21.05.2016, 10:58   #61
Yiğido Elif
Acemi Yiğido

18 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 Yiğido Elif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangi futbolcular kalmali?

Yönetim içerisinde değişiklikler olması durumunda veya olmasa bile (Bence Mecnun _Başkan mutlaka kalmalıdır.)
Futbolcularımızdan hepsinin kalması, olmaz ise Burhan Mutlaka kalmalı, Kone, Yigit mutlaka kalmalı, Beykan, Kalmalı. Tanese (Mutlaka kalmalı aksi halde Grosicki gibi pişman oluruz) Erkan kaş mutlaka kalmalı, Boye kalmalı İbrahim ÖZTÜRK eğer ileri dönük oynayacaksa kalmalı aksi halde defans da çabuk olmadığı için çok fire verecektir, texeira kalmalı, Çağatay çeken mutlaka kalmalı kumaşı mükemmel aksi halde pişmanlık olur (Fatih çıplak mutlaka kalmalı her halde geçen sezon zannedersem kiralıktı), Ziya Erdal kalmalı Mehdi tam bir orta saha yedeği kalmalı kısacası tüm takımın kalmasından yanayım ben
Aateif ın 1 yıl daha sözleşmesi var kalırsa mükemmelin mükemmeli olur. kaleye mutlaka kaliteli birisinin alınması şart alınırsa işte o zaman gel keyfim gel rahat maçlar seyrederiz ve 2017-2018 sezonunda da süper ligde oluruz. Hoca konusunda ben Bülent Uygun dan ziyade Mesut Bakkalla devam edilmeli diye düşünüyorum (keşke Okan aldığımız zamanlar Mesut hocayla anlaşılsaydı şimdi bütün bunları yazmamıza gerek yoktu çünkü zaten süper ligde kalırdık mükemmel bir hoca)[/QUOTE]
Yiğido Elif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla