Tekil Mesaj Gösterimi
Rıza Çalımbay
Alt 21.11.2010, 11:07   #30
erolbal
Yeni Yiğido

18 Mesajına 42 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 erolbal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Rıza Çalımbay

Bu mesajı Kasımpaşa maçından sonra düşündüm. Mesajımı geçen hafta size iletebilseydim daha anlamlı olurdu diye düşünüyorum. Ancak tatil dolayısıyla aksaklıklar oldu.

Değerli teknik direktörümüz Rıza Çalımbay'ı genç kardeşlerimiz iyi tanımayabilirler. Benim yaşıtlarımın futbaol oynadığı dönemlerin en çok akılda kalan futbolcularından birisidir. Maçları sürekli takip ettiğim, kendisini defalarca sahada, defalarca televizyonda izlediğim için onun futbolculuğuna şapka çıkarırım. Beşiktaşı tutmadığım halde Rıza kardeşimi hayranlıkla izledim. O'nun kadar maç başına ceza sahasına orta yapan futbolcu hatırlamıyorum. "Atom Karınca" ismi boşuna verilmemiştir.

Karakterine gelince; ailesinin sosyal yapısından, memleketinden, çevresinden dolayı kompleks yapmayan, bazıları gibi iki yüzlü davranmayan, cilalı kişilikler sergilemeyen, her zaman olduğu gibi görünen, "şöhret artistliği" yapmayan bir insandır.

Geçen hafta statta izlediğim Kasımpaşa maçının herhalde en çok efor sarfeden adamıydı. Yenilgiden daha çok kendisine üzüldüm desem yanlış olmaz.

Ben şahsen kendisine inanıyor ve güveniyorum. Tüm Sivasspor camiası olarak sonuna kadar arkasında olmalıyız. Böyle iyi niyetli insanların başarılı olacağını unutmayalım. Çünkü emek kutsaldır ve her zaman at hırsızları kazanmayacaktır.

Sonsuz başarılar dilerim hocam.....
erolbal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı erolbal'a Teşekkür Ediyor...