Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Batuhan: "Yeni sayfa açtım.."
Alt 21.07.2014, 18:44   #20
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Batuhan: "Yeni sayfa açtım.."

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın dumanlı kardeşim senin o güzel hatırın için Batuhan'ın durumunu biraz SABIR ve HOŞGÖRÜ ile bekliyeğim yeterki sen kızma
Sayin Yigido arkadasim;

Sabir ve hosgörüyü benim icin degil Sivasspor´un bütünlügü icin gösterilmesi gerektigine inaniyorum.Baskan ona bu teklifi yaparken onun hakkinda pozitif düsünmüs olacakki Sivasspor´un kapilarini sonuna kadar araladi Batuhan icin.

Evlenen kisinin sorumlulugu artar oda bunun bilinci icerisinde,Batuhan benim akrabam degil ,hicbirseyim degil.Fakat bu cocugun Sivasspor´da basarili olacagina inancim tam.Hatta Trabzonspor bile dahi biz bunu neden gönderdik diyecek.
Sonra benim kizdigim falanda yok,bes parmagin besi nasil esit degilse görüslerde farkli olabiliyor.Ben hic bir zaman baskasinin benim gibi düsünmesini istemem.Bunun icin bir baskida olusturmam.Düsünceler ne kadar farkli olursa muhabbet o kadar tatli olur.
Ben bu sitedeyim bir yerede gitmiyorum,lig basladiktan sonra Batuhan hakkinda daha net fikirlere sahip olabiliriz.Sayet ben fikirlerimde yaniliyorsamki ,yanilacagimi zannetmiyorum Batuhan hususunda her zaman ve her platformda bu konuyu gündeme getirebilirsin ...Dedigim gibi ben burada olacagim....

Saygilarimla...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...