Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü
Alt 05.01.2014, 13:28   #8
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü

Alıntı:
tfd5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
teşekkur ederim kardeşim benim gibi düşündüğüm için bir insanda takım sevgisi olacak o şehirli olman önemli değil rıza çalımbay sivasa geldiğinde sivasın nasıl bir şehir olduğunu bilmiyormuydu biliyordu o zaman ben sivasta yapamam dediğinde teklifi kabul etmiyecektin gelelim şu meseleyede kardeşim biz bulent uygunuda muhsin ertuğralıda mesut bakkalıda istafaya davet ettik ama hiç biri bize o terbiyesizce hareketi yapmadı bizde o terbiyesiz harekete hiç tepki vermedik sıkıysa o hereketi eskişehirde yapsaydı ben sivassporumu kendini bilmezlere yedirmem kardeşim dikkatini çekiyorsa ben rıza çalımbayın kişel hayatıyla ilgili yazı yazmıyoruz sivasspor la değerlendiriyoruz ama bazıları bunu anlamıyor çünkü gerçek sivassporlu değil
Aynen öyle kardesim Sivas´li olmak baska Sivassporl´u olmak baska sey. Benim gözümde sen SIVASSPOR´lu tfd5858 olarak her firsatta Sivasi kötüleyerek konusan RIZA CALIMBAY´ci lardan daha fazla Yigidosun. Tabii ki bu yazdiklarim böyle düsünen bütün Yigidolar icin gecerli.

Riza Calimbay asla SIVASSPOR dan üstün degildir! Bazilari bunu gözardi ediyor gibime geliyor.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...