Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü
Alt 05.01.2014, 21:59   #9
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 978 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Çalımbay'ın Mutlu Günü

Alıntı:
tfd5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
teşekkur ederim kardeşim benim gibi düşündüğüm için bir insanda takım sevgisi olacak o şehirli olman önemli değil rıza çalımbay sivasa geldiğinde sivasın nasıl bir şehir olduğunu bilmiyormuydu biliyordu o zaman ben sivasta yapamam dediğinde teklifi kabul etmiyecektin gelelim şu meseleyede kardeşim biz bulent uygunuda muhsin ertuğralıda mesut bakkalıda istafaya davet ettik ama hiç biri bize o terbiyesizce hareketi yapmadı bizde o terbiyesiz harekete hiç tepki vermedik sıkıysa o hereketi eskişehirde yapsaydı ben sivassporumu kendini bilmezlere yedirmem kardeşim dikkatini çekiyorsa ben rıza çalımbayın kişel hayatıyla ilgili yazı yazmıyoruz sivasspor la değerlendiriyoruz ama bazıları bunu anlamıyor çünkü gerçek sivassporlu değil
Derdin ne yeğenim Rıza hoca kızını evlendirmiş mutlu gününü zehir ettin burada. Sevmiye bilirsin ama insanları tanımadan eleştirmen olmamış. Rıza hoca senin benim gibi sivaslıdır vede sivassporludur. yanlışlarıyla doğrularıyla bizden biridir Kızının mutlu olması dileklerimi yolluyorum mesut olsunlar