Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ben Umutsuz Değilim
Alt 28.02.2016, 20:55   #29
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ben Umutsuz Değilim

Umutsuz olsak ne olacak Sivasspor'u beğenmiyoruz zaten bırakın duşsun aatifida istemiyoruz o da gitsin i akın Sivasspor'u kurtaracak inandınız mı??? Beykan kurtaracak inandınız mi kızıyorum bugün yenemedik çok iyi oynadık olmadı olmuyor bir yanlış var ama kesinlikle oynanan futbol değil ve sunu coook rahat söyleyeyim aatif sayesinde burdayiz diyen arkadaşlar biz ruhsuz yektalar hiç oynamayan Orhan'lar hergun gece alemlerinde Batuhan'lar kapı baca tekmeleyen Ümitler gördük topa bile kosaamayan enaramolar daha kimler kimler bunlara stadda bir tane tepki göstermedik sahsi olarak bugün yüreğiyle oynayan aatifa cicinhoya boye ye Yiğite mehdiye ve bugün oynamasada Burhan'a, İbrahim Öztürk'e ve takıma yeni gelen texsiraya laf söylüyorsak !!! Şimdiye kadar yukarıda saydığım bir dünya ruhsuzu niye görmediniz iyi günde onlar gözünüze batmıyordu değil mi şimdi isler kotu gitti SORUMLULUK ALAN BİR ADAM BULDUNUZ ONA BAGİRİN CAGİRİN KUFUR EDİN İYİ GÜN DOSTLARİMİZ ORTADA HANİ SONUNA KADAR SİVASSPORDU HERŞEY AATİF BATİRDİ DİYORSAN OYNAYİP OYNAMADİGİNDA NE OLDUĞUNU DA BİLİYORSUN DEMEKTİR...
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...