Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer
Alt 03.02.2016, 09:22   #897
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer

Önce yaz döneminde bekledik umutlu umutlu, sonra ara transfer dönemi geldi yine umutla bekleyiş lakin her zaman ki gibi hüzünlü son. Alıştık galiba bu hüzünlü sonlara. Öyle değil mi ama. Kimlerin adları geçmedi ki. Bu transfer döneminde gel gör ki nerde hurda işe yaramayan futbolcu varsa kadromuza kattık yine.

Ben artık şunu kabullendim. Rıza hoca gittikten sonra transfer konusunda malesef bir iki menajere muhtaç bırkaıldığımız. Bu menejarler kulübe futbolcu pazarlıyor. Bu menajerler istedikleri futbolcuları kulübümze kakalıyorlar. Biz de ekran başında statta Oldonilere Rengifolara Hasan Kabzelere muhtaç bırakıp bizi kahrediyorlar. Yönetim ise sanki basiretsiz bir şekilde bu menajerlere bel bağlayarak artık ne türlü kazançları oluyorsa (!) kulübe bu tür oyuncuların gelmesini sağlıyorlar. Florcane senin çok şey bildiğini tahmin ediyorum. Hele ki bu dönemde yapılan transferleri gördükten sonra senin nasıl sustuğunu anlayabilmiş değilim. Birgün konuşacaksın eminim ama geç olmaz umarım...

Önümüzde on beş maç var. Bu on beş maç herşeye gebe olur. Herşey değişebilir. Umdumu kaybmetmek istemiyorum. Takımımı sonuna kadar her ortamda destekleyeceğim. Lakin bizi sene sonuna kadar çok vah vahların olcağı bir dönem bekliyor. Düşmek kelimesini ağzıma dahi almak istemiyorum. Gün birlik beraberlik günü diyorum. Gün takımımızın ayağa kalkma günü diyorum. Özledim yahu özledim artık o üç büyütülmüşlere kafa tutmayı şampiyonluk yolunda bizimde olmamızı özledimç Atın artık şu ölü toprağı silelenin ve kendinize gelelim. Hep birlikte ama!
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...