Tekil Mesaj Gösterimi
Anadolu Düşmanlarına Kapak Olsun !!!
Alt 22.02.2014, 19:25   #1
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Anadolu Düşmanlarına Kapak Olsun !!!

İst hegomanyası elinde tuttuğu iplerle başa getirdiği kişilerle Anadoluda filizlenmeye yüz tutmuş her kim var ise bunun kafasını kopartmaya çalışır...Yıllardır bu böyle olmuştur...Bizler Anadolu kulupleri olarak çok mu anlımız açık ...Elbette değil...Bu sistemin getirileri olarak bir çok Anadolu kulubü maddiyatsızlıktan dolayı teşvik almaya mahküm bırakılmıştır...Bunun içinde kendi takımımda vardır..Şimdilerde ise galip gelen takımlara o kadar büyük paralar veriliyorki teşvik olayına gerek kalmadı artık hükmedemiyorlar...Başka yollara başvurmak zorunda kalıyorlar...3 maç ceza kırmızı kart cezası seyircisiz oynama v.s...Şimdi bunlar tutmuşlar benım takımıma seyircisiz maç vermişler sonra kadınlar çocuklar gelsin demişler (Bursa-Rize maçı)Anadoluda bir takımın kemik taraftarı 10 bini geçmez... İş kadınlara düşerse bu yerde bu rakam 2-3 bine düşer...Fakat bunlar bunlar bizim Bursada bazı hesapları yanlış yaptılar sanırım ..Tribünde 25 kadın çocuk vardı...''' BABAM YOKSA BEN VARIM ''' '''GEREKİRSE HANIMIZ GEREKİRSE HOLİGANIZ''' diyen bütün kadın ve çocuklarımızın ist hegomanyasına tokat gibi verdikleri cevaptan dolayı alınlarından öpüyorum...Varolun...Haa aşağıdaki linkte mavi formalı kızımız benim kızım sarı kafalı yeşil beyaz formalıda geçen bahsettiğim sitemizin yeni üyesi olan oğlumdur...Benim yerime beni temsil ettiler...Ve tabiki yanlarındada sevgili eşim....Teşekür ediyorum ..İst
e kapak olsun ...

Ek olarak fotoları yüklemeyi beceremedim link olarak atıyorum...