Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Süper Lig icin Planlamalar Yapıldı
Alt 06.08.2016, 23:17   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Süper Lig icin Planlamalar Yapıldı

Öncelikle osman hocaya ve futbolculara yeni sezonda başarılar diliyorum,transfer konusunda kimseye akıl verecek durumda değilimde,bir taraftar olarak çekincelerimide yazmak durumundayım,geçen yıl takım süper lige başlarken sivassporun iyi bir sol açık ve forvete ihtiyacı var,bunlar alınmazsa maalesef takım sıkıntı yaşar istemesekde bu sene düşebiliriz dedim ,maalesef yanılmadım,şimdi ptt ligdeyiz,diğer takımları canlı izlemedim,transferlerinide bilmiyorum,ancak bildiğim bişey var,bu ligde ve diğer liglerde atanın ve tutanın iyi ise sıkıntı yaşamıyorsun,baktığımızda bu ligin korcanla yada tolgahanla biteceğini düşünmüyorum,takımın ortasahasına atıf benzeri bir oyuncunun alınması iyiolurdu,hazırlık maçlarında ve takımı izleyen taraftarların ifadeleri doğrultusunda baRELESDENbir cacık olmayacağı görülüyor,hedef takım olacağımız için,bütün takımlar bizden puan çıkartmak için kapalı defans oynayacakları için kilidi açacak ,rakip defansın arkasına sarkadar pırpır tabir edilen fizikli bir forvet alınması iyi olabilirdi,belki hoca haklı çıkacak bu kadro fazla bile gelecek bilemiyorumda,iyi bir kaleci ve forvet alınsa sanki iş daha garanti OLURDU GİBİ hayırlısı artık bi lig başlasada takımı görsek bi
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...