Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transfer-2013
Alt 19.07.2013, 00:41   #1590
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transfer-2013

17.07.2005, 01:36 #131
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

375 Mesajına 960 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[size=6] FLAŞ FLAŞ FLAŞ[/size]
[size=6]Uzun Uğraşlar sonucunda Sivasspor en büyük transfer bombasını patlattı. Alessandro Del Piero SİVASSPORDA. İşte Bu büyük transferin Öyküsü:
Del Piero Tatile geldiği KKTC'de sivasspor.com un KKTC'deki tek tük üyelerinden Burak İNAN ile görüştü. Ve bütün gerçekleri anlattı.
İşte röpotajın bir bölümü:
Burak İNAN: Sayın Del Piero! Neden Sivasspor? :lol:
Del Piero: Çünkü daha önce İtalya'dan gelen Ventola, Thuram ve Totti Sivas'ı çok sevdiklerini inanılmaz bir Taraftarı olduğunu söylediler bundan dolayı burayı tercih ettim.
Bİ: Sivasa Gitme zamanınız oldumu
Del Piero: Evet! İmzadan sonra beni MİS'te döner yemeye götürdüler. Hayatımda böyle güzel döner yemedim. Çünkü önceden hiç döner yemedim :lol:
Bİ: Peki sayın Del Piero burda ne işiniz var? (Akşam takımın maçı var sen gel Kıbrıslarda sürt Allah'ın manyaa)
Del Piero: Pardon
Bİ: Diyomkiii Almanya'ya yolculuk nezaman bak bütün arkadaşların orda Gökhan bile yeni baba oldu ama gitti adam
Del Piero: Ha Almanya bana vize vermiyo.
Bİ: Peki Sivasspor taraftarlarına ne diyeceksin sitemiz aracılığı ile?
Del Piero: Forza Sivasspor Forza Yiğidolar. Merhaba Televole. Pardon yanlış oldu. Merhaba Gardaşlar Nidiyonuz ç.k.nü yediklerim.

VEEE Del Piero'nun Sivasspor Forması ile çekilen resmini ilkkez buradan yani sivasspor.comdan biz yayınlayacağız. Azsonra...[/size]

(Arkadaşlar resim bitmek üzere ama harika olacak Del piero bile ben nezman çektirdim bu fotoğrafı diyecek) Sabaha karşı biter yollarım)

Bu uye 8 sene unceki yorumu Simdi olsaydi nedirdi acaba
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır