Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"
Alt 02.05.2016, 16:37   #20
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu yorumu üzülerek okudum, bir editörün burada başkanın gitmesini isteyenlere salyasını akıtan çakallar benzetmesi yapması gerçekten büyük bir utanç. Biz bu sitede yıllardır yazıp çiziyoruz dün üye olup bugün kimseye sallamadık geçmişte başkanın destekçisi de olduk, şimdi bırakmasını istiyoruz bu yüzden ne biz salyasını akıtan çakalız ne de siz ulta Sivasspor sevdalısısınız. O yüzden kimsenin Sivasspor sevgisini ölçmeye kalkışmayın bu sizi aşar.
Editör arkadaşımızın kullandığı ifadelerin bi benzerinide geçen gün Faruk Taşseten bey kullanmıştı.Yok sanal klavye kahramanları sümüklü salyalı kişiler diye bu nasıl bi anlayıştır anlayamadım doğrusu.Taraftar plastik oturaklarda oturup sizler klimalı localarda oturup makam mevkii sahibi olurken hiç kimsede sesini çıkarmıyorken iyide başarısız olup takımı küme düşürüp eleştirince mi sümüklü salyalı oluyor taraftarlar ve ya kişiler...Nasıl ki oyuncudan istenilen verimi alamayıp gönderiyorsanız hoca başarısız olunca görevine son verebiliyorsanız sizlerde başarısız olunca çekip gitmesini bileceksiniz kardeşim..Hiç kimseye söz söylemeye hakkınızda yok başarılı olursanız alkışlanırsınız başarsız olursanız eleştirilirsiniz...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...