Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yine Yeni Yeniden YENİÇERİLER.
Alt 25.04.2015, 16:58   #34
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yine Yeni Yeniden YENİÇERİLER.

Alıntı:
Abdullah DuMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün akşam maratonda maçı takip ettim hangi grup olduğundan emin değilim maraton b ve c blok arasındaki girişin altında bulunan grup maç başında polisle diyaloğa girdi neden olduğunu anlayamadık ama öyle birşey varki maç sonu yan hakeme çakmak vb. maddeler atıldı belki bu yüzden tribün kapatma cezası alınacak hakem hatalı maç yönetmiş olabilir ama bu yaptığınız hareket bizi suçlu duruma düşürüyor stad yada tribün fenerbahçe maçında kapatılırsa bunun hesabını kim verecek
Dün başka bir Konu başlığına da yazmıştım. Maçta en Heyecanlı tezahürat yapan tribün bölümlerinden biriydi orası. Benim maraton Bde kombinem, oraya yakınım. Maçta gidişatı görünce devre arası o gruba giderek konuştum ve toplu tezahürata dikkat edilmesini ve ceza alabileceğimizi söyledim. Doğal olarak önce 'sen kimsin?' Sorusuna cevap vermek zorundaydım O gruptakiler, yağmur çamur demeden her maça gelen ve deplasmana da giden yiğidolardır. Düzgünce konuşunca hak verdiler, son dakikalara dek birşey de yapmadılar ama son anlarda hakemlerin yanlış faul ve taç kararları oldu. Bunların Peşine de goller geldi zaten. Bu dakikalarda ben de bir yandan etrafı Uyarıyor bir yandan maçabakıyorum. Atılan birkaç küçük şey oradan değil daha üst taraflardan geldi onlar da sahaya ulaşmadı zaten. Hakem iyi ki golle maçı bitirdi, yoksa asıl o noktadan sonra tribünleri tutmak zor olurdu. Maçtan evetelince ligtvyi açtım.İstatistikler konuşuluyordu. Maçta 14 Sivasspor, 7 mersin faulü var. Mersin'e fauller ilk 25 dakika, 26-85 arası tamamen Sivasspor'a faul çalınıyor. Üst üste aynı takım aleyhine 12-13 faul çalıp rakibe 1 tane çalarsan istatistikçilerin bile dikkatini çekersin.

Tabii ki hiçbirşey küfürde mazeret olamaz. Ama suçu tek bir yerde aramak ve oraya yüklemek de meseleyi çözmüyor.
Ceza alırsak o kadar küfürü Önleme çabası ve emeğimiz Boşa gider,bu karar haksız ve ağır olur ayrıca.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır