Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?
Alt 09.05.2016, 22:46   #161
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TS den konuşmak için bunların kim olduklarını,huyunu ,karakterini ,ananelerini filan bilmek gerekir,bunların dostu yoktur,bakmayın etrafındaki 2 3 şehirle iyi geçindiklerine,onlarda kendileri gibidir,eğer bursa şampiyon olduysa ,hadi son hafta ts nin elinebakıp şampiyon olduysa,bu ts nin fb ye yatıp yatmamasıyla alakalı değildir,tamamen fb nin şanssızlığı ve bursanın şansıDIR ,döktükleri terin karşılığını,birazda futbolun adaleti diyelim ,bizde hiç olmayan futbolun adaleti,bunun sayesindedir,13-1 bitecek maçı kazayla berabere bitirmiş bursa şampiyon olmuştur,nasılki sivassporun bjk ,gs fb gibi takımları öyle kontrolünde tutup ,herhangi bir takımın şampiyon olmasını sağlama gücü yoksa [tıpkı şike denilen sivas-fb maçı gibi,ts ninde öyle fb yi yada bjk yi kontrolünde tutup ben size gıcığım ,şampiyon olmanızı istemiyorum deyip,şampiyonu belirleme gücü yoktur,bursaspor sadece ts dende kıyak görmüş değil,birçok Anadolu takımının canını hakemler yakmıştır,bu takımlarınçoğuda bizeyaptıkları gibi zırlamamıştır,ayrıca tff de adamın olmazsa ,bu liglerde şampiyon olmak ,uzaya ayak basmak kadar zordur,levent kızıl ın şampiyonlukta payı çoktur,sivassporun levent kızılı olmadığı için ,kardeş bildiğimiz ,dost bildiğimiz şehirlerin çoğunun nasıl satılmış ,kalleş insanlar yurdu oldukları için 2 sezon şampiyon olamadı, sivasspor ,ts nin şampiyon olduğu yıllardaki gördüğü hemşeri kıyaklarını biz kimseden görmediğimiz için şampiyon olamadık ,haaa onlar bize ligin maç satanı gözüyle bakarda,bu ligin maç satanıda,gs nin pilot takımıda,karaparacıların temizlik aracıda,futbol terörizmi,fanatzmi,holiganizmi de bu şehirin TS insanlarının temel prensibidir
''sivassporun levent kızılı olmadığı için ,kardeş bildiğimiz ,dost bildiğimiz şehirlerin çoğunun nasıl satılmış ,kalleş insanlar yurdu oldukları için 2 sezon şampiyon olamadı,...''' Lobisi olmadığına katılıyorumda tırnak işareti içerisinde yazdığınıza asla katılmıyorum...Sivasspor neden şampiyon olamadı biliyormusunuz...TEK NEDENİ KENDİSİDİR......Hafızam zayıf biraz bağışlayın beni ...Sivasspor başkasının eline bakmıyordu kendi ipinini kendi çekecekti...Kimseye ihtiyacı yoktu...Agresif olmayıp sadece kazanacaktı...Şimdi diyorsunuz Sivassporun levent Kızılı yok diye...Unutmayınız Sivasspor Levent Kızılsız kafaya oynadı...Madem adamı yoktu son dakikaya kadar nasıl şampiyonluğaoynadı ???..Demekki adamsızda olabiliyor bazen...Bursa şampiyon oldu şans şans şans veya Anadolu takımları kıyak geçti...Yok böyle bir şey...Bizde Anadolu takımları iş yaptımı şans veya yardım almadan olamıyor gibi bir izlenim var...Bu yıl Konyaya bakınız takır takır top oynuyor adamlar....Bu gerçek nasıl inkar edilebilir...Takdir edersinizki o yıl Bursasporda bu yılki Konya örneği gibiydi...