Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Başkan Gündemi Değerlendirdi
Alt 21.01.2016, 04:38   #14
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Başkan Gündemi Değerlendirdi

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Neyine katılıyorsunuz Başkanın demecinde anlamadım ki.Kendi futbolcusunu bu dönemde gereksiz yere rencide etmesine mi.Klupde hiç bir kurumsallık olmadığını gösteren kendi aralarında para toplayıp transfer yaptıklarını söylemesini mi,H.Kabzenin peşinden senelerdir koşup onu tekaüt olacağı sırada transfer etmelerini mi.Yarım dönem önce komik şekilde transfer ettikleri futbolcuları nasıl bedavaya bile gönderemediklerini mi,nedense onları ancak gönderdiklerinde transfer yapabileceklerini söyleyip bizi gereksiz ümit içine sokmasına mı .Gerçekten neyine katılıp destekliyorsunuz bu röportajdaki başkanın mesajlarını.
Pardon yanlışlıkla beğeni tuşuna bastım...Yazdıkllşarınızı beğenmedim bunu söyleyeyim. Sizce transferleri başkan mı yapar,yoksa t.direktör listesini yapar ona göre yönetim mi yapar.? Burda bir anlasanızda anlamamazlık var gibi.
Yekta olayına gelince başkan sonuna kadar haklı. Rencide edilmek istemiyorsa o kişi de o takımın armasını taşımayacak,ekmek yediği yere ihanet etmeyecek. Kurumsallık olayına gelince efendim sizce hangi takım kurumsal ve çok güzel yönetiliyorda kendi takımına taş atıyorsun anlam veremedim. Lütfen eleştirirken yapıcı olalım. Yönetimin kendi arasında para toplayıp futbolcu almasına bile tahammül edilemiyorsa vay geldi halimize. Saygılarımla.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla