Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Pes Etmek Yok
Alt 02.05.2016, 07:16   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Pes Etmek Yok

Alıntı:
KIZILCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hala umut besleyenler ne içiyorsa ben de aynısından istiyorum. Şu müsveddelerden hala umut bekliyorsanız ne diyim bilmiyorumki. Herşey iyi güzel hoş da sanki son hafta fenerbahçeyi mi yenmeyi düşünüyorsunuz? Bırakın Allah aşkına! Her sezon yenildiğimiz fenerbahçeyi, heleki şampiyonluğu kovalayan bir takımı bu hıyarlarla mı yeneceğiz? Kötü kayseriyi ve eskişehiri mücadelelerinden dolayı tebrik ediyor, sevgili yönetimi, bakkalı ve futbolcuları ayakta alkışlıyorum. Ama şu da var ki Sivassporu yıllarca süper ligde görmek herkese nasip olmaz. Şanslı bir nesiliz. Bizden sonrakiler bir daha görür mü bilinmez. Bize bu heyecanı ve gururu yaşatan yönetime ve eski futbolculara teşekkür ederim.
NEMİ içiyorum tarif ediyimde sizde için, güzel kafa yapıyor,bir subardağının yarısına kadar limonlu soda doldur,üstüne azbi şeftali suyu,azda portakal suyu koy,gercek limon sık, soğuk şekilde tüket ,dertlerini unutturuyor,mideyi hazım ettiriyor,hiçbir dert aklına gelmiyor,hani şu bali çekenler,ispirto içenler,uyuşturucuya dünya kadar para verip kafa yapanlar varya onlarada özellikle tavsiye ediyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla