Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor.com 2011 | Yılın En'Leri
Alt 16.12.2011, 22:14   #22
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor.com 2011 | Yılın En'Leri

arkadaslar inanim ismimi duyunca agladim inanmayin isterseniz bebe gibi hungur hungur agladim ama sevinçten agladim hepinizi seviyorum bu siteyi seviyorum olurum hepiniz için bee

kuçuklerimin gozunden buyuklerimin elinden operim her zamanki dedigim gibi bu site benim interneteki evim ne zaman gelirsem huzur ve rahatlik buluyorum hepinizi seviyorum yalakacilik degil yuzde yuz harbi kalpten soyluyorum bunu, hepinizi sayiyorum ve seviyorum birbirimizi uzmeyelim su yalan dunyada ve her zamanki soyledim gibi ah su turkçemde biraz daha iyi olsa daha neler soyerdim hakkinizda o zaman siz sevinçten aglardiniz hemsehrilerim benim !!!

not: ama aslinda turkçem iyide çok hizli yaziyorum bazi kelimelerde hata yapiyorum da haberim yok belkide çok buyuk parmaklarim var hepsine birden basiyom galiba