Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Trabzonspor - Sivasspor
Alt 09.05.2013, 09:48   #184
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Trabzonspor - Sivasspor

Alıntı:
vedat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel abim kardesim arkadasim canim cigerim cok güzel yazmissin eline saglik ama senin bu yazdiklarin profosyenel futbolcular icin gecerli degil, simdi soruyorum biz hangi ligdeyiz? elbetteki süperlig, senin topcularin profosyenelmi ( güya öyle) ne profosyeneli eger profosyonel topcu olsalardi hakemide yenerlerdi, yüreklerini ortaya koyarlardi,hepsi amatör hepsi korkak, bir takimda kaybetme korkusu varsa o takim kaybetmeye mahkumdur, iste bizim sivassporlu topcular korkak , hakemden korkuyor,hakemin ufak bir hatasi böyle takimi etkiliyorsa biraksinlar topculugu, tam tersine hakem hata yapiyorsa veya hakem kasti hatalar yapiyorsa sizin daha hirsli daha istekli daha yürekli oynamaniz gerekmezmi?? citlenbik atakimin citlenbik topcularindan sivasimiza hayir gelmez ve gelmeyecek son iki maci bunlar teknikdrektörsüz oynasalar bence iki macida alirlar , Riza hoca acuilen bavulunu pirtini toplayip gitmeli hemde bu gece
Bende senin söylediklerine katılıyorum kardeşim. Demek ki bizim futbolcularımız sahaya, "bu maçı kaybedeceğiz, hakem bu maçı elimizden alacak, gol atsakta vermeyecek korkusuyla" çıkmışlar. Kaybetme psikolojisiyle sahaya çıkan takım elbette yenilirdi. Nitekim de öyle oldu. Ama çok ağır bir yenilgi oldu. Esas üzülen biziz. Futbolcular sezon sonunda çeker gider ama bu olayın kara lekesi Sivasspor'da kalır.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır